O nás

Firma TECHNOCON, s.r.o. se specializuje především na konstrukci a výrobu složitých dílů a sestav, upínacích přípravků pro manuální i robotické svařování, chapadel pro průmyslové roboty na manipulaci s díly a polotovary, jednoúčelových strojů na zakázku, svařovacích a manipulačních pracovišť, a to vše především v oblasti automobilového průmyslu, zemědělství, robotiky, všeobecného strojírenství a automatizace. V roce 2017 firma zaměstnávala 60 pracovníků a dosáhla tržeb ve výši 85 mil. Kč.

 

Firma TECHNOCON, s.r.o. byla založena 31.12.2008 panem Pavlem Vaňkátem, který několik let úspěšně vedl divizi strojírenské výroby firmy B:TECH zabývající se zakázkovým kovoobráběním a montáží sestav pro výrobce strojů. Tato divize zaměstnávala 21 pracovníků a dosahovala tržeb ve výši 25 mil. Kč.  Na podzim 2008 se firma B:TECH, a.s. rozhodla orientovat se na svůj klíčový byznys – elektroinženýring a tuto divizi dne 1.1.2009 prodala firmě TECHNOCON, s.r.o. Historie strojírenské výroby však sahá až do předválečného období.

 

Firma TECHNOCON se řadí mezi mladé a produktivní společnosti v kraji Vysočina, jejímž záměrem je pokračovat v tradici zakázkového kovoobrábění a montáží sestav. Zakázky realizujeme v České republice ale i v zahraničí, především v Evropské unii. Plánujeme rozšíření v oblasti konstrukce sestav, chapadel pro roboty, svářecích a bodovacích přípravků a komplexních pracovišť na zakázku.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                         ISO 9001:2008                                                      EKO-KOM

Galerie